رفع چاقی موضعی با دستگاه پیشرفته LPG
در مواردی بعد از رژیم های کاهش وزن  ،در نقاطی از بدن تجمعی از چربیهای موضعی باقی می ماند که بدلیل ایجاد چروکهای پوستی به آن نمای پوست پرتقالی یا سلولیت اطلاق می شود. رژیم غذایی به همراه فعالیت بدنی مناسب برای همه افرادی که از این نوع چاقیهای موضعی رنج می برند توصیه می گردد. ولی تجربیات و مطالعات نشان داده اند که این توده های چربی با رژیم غذایی و ورزش به تنهایی از بین نمی روند. 

اندرمولوژي چيست؟
با بالا رفتن سن عملكرد سلول هاي پوست مختل مي شود،امروزه اندرمولوژي به عنوان يك استاندارد طلايي و يك روش سالم و موثر براي درمان سلوليت، چربي هاي موضعي و چين و چروك پوست شناخته شده است. يك پديده كاملا طبيعي، بدون ضرر و غير تهاجمي كه نتايج عالي و قابل توجه و ماندگاري را به بار آورده است. وقتي سلول هاي چربي نمي سوزند، سلول ها، چربي مقاوم به ورزش و رژيم را ذخيره مي كندو سطح پوست، نماي پرتقالي شكل پيدا مي كند. درواقع سيستم رولينگ كه با مكش تركيب شده است درمان سلوليت را سبب مي شود. اين تحريك مكانيكي تكرار شونده متابوليسم سلول هاي چربي را مجددا فعال مي سازد، تجمع سلول هاي چربي شكسته مي شود و در نتيجه سلول هاي چربي حذف مي شوند و بدن فرم بهتري پيدا مي كند. بافت سلوليت صافتر مي شود و ناهمواري هاي پوســت به ميزان قابل تو جهي كمتر مي گردد و تبادلات مايعات لنف افزايش مي يابد. اندرمولوژي به كمك سيستم LPG براي مدت حدودا ۲۰ سال است كه در دنيا مورد استفاده قرار مي گيرد و روزانه ده ها هزار نفر از مردم در كل دنيا از منافع اين شيوه پيشرفته بهره مند مي گردند.

مکانیسم های اثر LPG :
دستگاه LPG با سه مکانیسم زیر موجب تغییرات بافت چربی میشود:
برقراری مجدد جریان خون و لنف در بافتهایی که دچار سلولیت شده اند.
افزایش جریان خون و در نتیجه از بین بردن مواد زائد تجمع یافته و به همین ترتیب بهبود متابولیسم و تبادلات سلولی در پوست از جمله فیبروبلاستها
تحریک فیبروبلاستها جهت تولید کلاژن و الاستین  رفع غبغب و شلی پوست و کاهش سایز در نواحی شکم،  پهلو، باسن، شانه ها و رانها از دیگر موارد استفاده از این روش است
پاسخ به چند پرسش شایع در مورد سیستم LPG
آیا سیستم LPG شیوه جدیدی است؟
بله در این تکنیک جدید ، با افزایش گرمای موضعی و گردش لنفاوی متابولیسم سلولها افزایش می یابد،چربیها و بافتهای کلاژن می شکنند و پوست نمای صافتری به خود میگیرد.
ولی باید در نظر داشت که برای درمان چاقی و داشتن تناسب اندام رعایت رژیم غذایی مناسب و انجام ورزش را همراه با  LPG ضروری است.
برای دستیابی به نتیجه قابل قبول به چند جلسه نیاز است؟
به حدود۵ تا ۲۰ جلسه فشرده (حدود یک جلسه در هفته) نیاز است که طول مدت هر جلسه ۲۵ دقیقه می باشد. برای حفظ نتیجه بدست آمده ممکن است نیاز به انجام دوره ای LPG بر حسب ضرورت باشد.
LPG براي مبارزه اختصاصي با چربي هاي مقاوم و انباشته شده که در محدوده شکم، ران، لگن، باسن و بازو ها تجمع يافته اند طراحي شده است. بافت هاي ضخيم و سخت که سلول هاي چربي را احاطه کرده اند نرم شده و به تدريج به همراه رژيم و ورزش چربي هاي مقاوم انباشته شده کم مي شوند. صاف شدن، بالا کشيده شدن مناطق فروافتاده باسن، همين طور برطرف شدن چربي هاي در برگرفته آنها و تراشيده شدن برجستگي پهلو و لگن از معجزات اين روش است

ليفت ماساژ: از کاربردهاي دیگر LPG مي توان به بازسازي و استحکام پوست صورت ،ليفتينگ صورت و رفع چين و چروک برطرف کردن منافذ باز پوست و برطرف کردن غبغب و تاخیر در فرآيند پيري اشاره کرد.
اندرموتراپي: شاخه دیگر از عملکرد دستگاه  LPG است که در درمان مشکلات  ساختــاري بدن از جمله کمردرد، آسيب هـاي ورزشي و عضلاني نقش حمايت کننده و تسکيني دارد. LPG چربی سوزی موضعی را تا ۷۰ درصد افزایش میدهد

LPG می تواند با حذف چربیهای موضعی ظاهری زیبا به اندام شما بدهد.