• ما را در اینستاگرام دنبال کنید

    @maryam_clinic.ir

     

خدمات حوزه تناسب اندام

Cavitation

Ultra sound از جدید ترین روشهای غیر تهاجمی تناسب اندام می باشـد. این سیسـتم اولــترا سوند سبب تشکیل حبابهای ریز در اطراف سلولهای چربی می شود که به شدت در حال لرزش و فوران هسـتند. برخورد این حباب ها با دیواره سلولهای چربی و ترکیدن آنها سبب پارگی دیواره سلـول و بیـرون ریخـتن چربی درون سلولی (تری گلیسرید ) و خروج آب درون سلولی می شود . و اما چربی درون سلولی (تری گلیسـرید) بـه وسیله آنزیم ها به گلیسرول و اسیدهای چرب آزاد تجزیه می شود . گلیسرول نوعی چربی محلـول در آب اسـت که وارد گردش خون می شود و هر سلولی که نیاز به انرژی دارد آن را از خون در یافت کرده به مصرف سـوخت و ساز متابولیسم می رساند . اسید های چرب غیر محلول در آب به وسیله سیستم گـردش لنـفـاوی به کـبد برده شده و در آنجا به ملکولهای دیگری تبدیل می شوند و مثل گلیسرول در سلولها به سوخت و ساز می رسند .

Radio Frequency

امواج رادیو فرکانسی با میزان و عمق قابل تنظیم، در لاغری، فرم دهی اندام و از طرفی در لیفتینگ و جوان سازی پوست کاربرد گسترده ای دارد. این دستگاه باایجاد میدان مغناطیسی، حرارت در زیرپوست و سلول های چربی حرارت ایجاد میکند،بدون اینکه سطح پوست آسیب ببیند.  ادامه مطلب

L.P.G

G.P.L با تكنيك اندرمولـوژي يكـــي از جديدترين تكنيكهاي موجــود بــراي درمان سلوليت و كاهش سـايزمحســوب ميشود. اين سيستم با افـزايش جـريان خون زيرپوستي، افزايش تخليه لنفــاوي و حركت دادن چربي زير پوســت باعــث سيال شـدن چربيهـا شــده و سـوخـت و سـاز و خون رسانی را در موضع افزايش ميدهد.

آنالیز بدن و تعیین میزان چربی

چقدر اضافه وزن دارید؟

BMI شما چه عددی است؟

 تجمع چربی های شما در کدام ناحیه است؟

در هر ناحیه از بدن خود چه میزان چربی دارید؟

میزان عضلات بدن شما در چه محدوده ای است؟

با افتخار و بنا به درخواست مکرر مراجعان محترم کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام مریم را جهت حفظ پیشتازی در زمینه لاغری،مجهز به دستگاه آنالیز پیشرفته و دقیقی کردیم که هم اکنون در دانشگاه های تراز اول از آن به جهت مقاصد تحقیقاتی و مطالعاتی برای لاغری و تناسب اندام استفاده میکنند

کرایو لیپولیز

کرایولیپولیز  یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین روش غیر تهاجمی در درمان لاغری موضعی می باشد که به طور موثر چربی وسلولهای  چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند.این سلول های چربی(آدیپوسیت ها) به سرما بسیار حساس بوده ولی بافت های اطراف آن مثل عروق خونی، اعصاب محیطی، ملانوسیت ها و فیبروسیت‌ها خیلی کمتر به سرما حساس می‌باشند و این خصوصیت باعث از بین رفتن چربی توسط سرمای کنترل شده بدون خراب شدن بافت های اطراف می‌شود.

رژیم درمانی

یکی از مهم ترین ارکان رسیدن به سلامتی و تناسب اندام هر فرد،داشتن یک برنامه غذایی علمی و البته عملی است.متخصص تغذیه ی کلینیک مریم با دانش و آگاهی لازم برای تنظیم رژیم و برنامه ی غذایی مخصوص هر فرد،آماده است تا متقاضیان تناسب اندام را با علم خود راهنمایی کند.

دستگاه ها

کلیه ی متقاضیان دریافت خدمات کلینیک لاغری ، تناسب اندام و لیزر تراپی مریم می توانند جهت رسیدن به پاسخ سوالات خود و مشاوره با کادر مجرب کیلینیک بدون نیاز به وقت قبلی و کاملا رایگان به کلینیک مراجعه داشته باشند.

آدرس ما در نقشه گوگل

مشاوره رایگان بدون وقت قبلی

مشاوره رایگان بدون وقت قبلی

اخبار

آیا تا بحال شده که بعد از ظهری احساس کنید دوست دارید یک چیز شور یا شیرین بخورید؟...
ادامه مطلب
ارسال پیام
تماس با ما
با ما در ارتباط باشید
نشانی
خیابان بلوار شمالی، بالاتر از چهارراه شهید مدرس بین کوچه سیدی و گلبرگ، ساختمان 530، طبقه 4 واحد 10
شماره تماس
33356737 - 33369666