لاغری و جوانسازی پوست با دستگاه RF

امواج رادیو فرکانسی با میزان و عمق قابل تنظیم، در لاغری، فرم دهی اندام و از طرفی در لیفتینگ و جوان سازی پوست کاربرد گسترده ای دارد. این دستگاه باایجاد میدان مغناطیسی، حرارت درزیرپوست ایجاد میکند،بدون اینکه سطح پوست آسیب ببیند. این دستگاه به شکل دوقطبی وتک قطبی کار میکند. مقاومت بافتی درمقابل جریان الکتریکی ایجادگرما میکند.عمق نفوذ RF دوقطبی سه میلیمتر و یک قطبی چند سانتیمتر است بنابراین میتوان کنترل بهتری درکار برروی چربی با آن داشت.
جوابدهی افراد به رادیو فرکانسی متفاوت میباشد ، ولی جهت اخذ بهترین نتیجه حداقل نیاز به ۱۰ جلسه (هفته اینک تا  دو بار) می باشد. در درمان سلولیتها رادیو فرکانسی باعث افزایش جریان خون مویرگی و به دنبال آن دفع مواد سمی از طریق سیستم لنفاوی و اکسیژن رسانی میگردد. رادیو فرکانسی سایز سلول های چربی را کاهش داده و با تحریک فیبروبلاستها باعث کلاژن سازی میشود.

این روش برای کاهش سایز سینه جوابدهی قابل قبولی دارد . به طور کلی کاربردهای دستگاه رادیو فرکانسی به دسته های زیر تقسیم می گردد.

لاغری و کاهش سایز در هر جلسه
رفع افتادگی و شل شدگی اندام (باسن، بازو، سینه،شکم و…) با تحریک کلاژن سازی و ترمیم بافتی
کاهش سلولیت
لیفتینگ
رفع غب غب و فرم دهی صورت
جوان سازی صورت
درمان اسکار آکنه و روزنه های عمیق پوست

رادیو فرکانسی روشی مطمئن , اثر بخش وغیرتهاجمی دربازگرداندن جوانی وقوام طبیعی پوست ورفع چاقی های موضعی است بهترین کاندیدا برای انجام این عمل افرادی هستند که دارای پوست شل در نواحی میانی وتحتانی صورت هستند . این روش تنها روش غیر تهاجمی می باشد که می توان پوست را بدون جراحی لیفتینگ کرد.کاربرد دیگر رادیوفرکانسی برطرف کردن چاقی های موضعی وسلولیت ( حالت پوست پرتقالی ) بخصوص در نواحی شکم , باسن و ران است.